2.vrh 2011

Po několikadením očekávání a pár probdělých nocí jsme se dočkali a přišel den D. V úterý 18.1.panička ve 3h ráno konečně ulehla a já měla klid na předporodní přípravu a porod samotný. Nevíme přesný čas, kdy vše začalo, ale ve 4.35 vzbudil strejda Dan paničku. Ta okamžitě zjistila, že už rodíme a polovina štěňátka je venku. Přisedla ke mně, počkala až mimino vyjde ven a pak nás přesunula do "porodnice". Tam mu roztrhla placentu, osušila a raději z něj vysála zbytky plodové vody. Pejsek se narodil hlavou napřed, má hnědou barvu a bílou hlavu - Magic boy. V 5.05 se na svět tlačil další pejsek zlaté barvy s bílými znaky, opět šel hlavou napřed. Bohužel jsme o něho přišli. Pak dorazila teta Páťa, aby pomohla paničce s oživováním štěňátek a psychicky ji podpořila. Já bych to určitě zvládla sama, ale Bea nic nechtěla ponechat náhodě.

V 6.15h se na svět dralo další štěňátko. Díky jeho velikosti to bylo trošičku náročnější. Nejprve na nás vykoukla hlavička, pak se ve mně pacičkou trošičku zaseklo, ale vše se zvládlo na výbornou a venku bylo největší štěně - fenečka Meggie, zbarvením připomínající tatínka štěňat Gucciho. Po ní hned následoval v 6.30h pejsek Milkom a ten šel zadečkem napřed. V 7h vyšla hlavou napřed fenečka Mirabell, v 8.15 na nás zadečkem vykoukla fenečka Melody, v 10.10 šel opět zadečkem napřed nejmenší ze všech štěňátek - pejsek Mystic Dream. V 11.15 následovala bílá fenečka Moonlight zadečkem napřed a na závěr vyšla v 12.05 zadečkem napřed zlatá fenečka s bílým nosním pruhem jménem Marry Ann.

 

Chviličku jsme čekali, jestli ve mně ještě nezůstalo nějaké štěňátko. Ovšem vyšly ze mně pouze 2 zbylé placenty, tak jsme vše zabalili a vyrazili na veterinu. Tam nás pan doktor pochválil, jak jsme šikovní, dostali jsme pigáro a jeli jsme domu.

Moc děkujeme Patricii Kožlejové za pomoc při porodu. Děkujemeeeeeee.

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode